Qsteel – synergia polskiej jakości i niemieckiej precyzji

Połączenie potencjału polskiego producenta Qsteel sp. z o.o. i zasobów niemieckich, zaowocowało powstaniem marki Qsteel, dostarczającej nowoczesne ogrodzenia stalowe i wiaty samochodowe dla najbardziej wymagających, europejskich Klientów.

Produkty

Pod marką Qsteel oferowane są nowoczesne, personalizowane systemy ogrodzeniowe i wiaty samochodowe, które umożliwiają spójne stylowo i funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni wokół domu lub firmy oraz zapewniają właścicielom posesji bezkompromisowe poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Dzięki najwyższej jakości i elastyczności rozwiązań, krótkim terminom realizacji oraz atrakcyjnym cenom, ogrodzenia i carporty Qsteel wybierane są przez Klientów indywidualnych i biznesowych z całej UE.

Technologie

Do produkcji ogrodzeń i wiat garażowych Qsteel stosowana jest certyfikowana, ocynkowana ogniowo stal, farby proszkowe i profesjonalne powłoki (m.in. DuPont i Axalta Coating Systems). Dzięki temu, nasze rozwiązania charakteryzują się maksymalną odpornością na korozję, czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, są proste w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji. W 100% własna produkcja umożliwia pełną personalizację rozwiązań zarówno pod kątem wymiarów, jak i kolorystyki. Wszystkie modele nadają się do samodzielnego montażu.

Zapraszamy do współpracy. Z chęcią odpowiemy na pytania, doradzimy, wycenimy i stworzymy dla Ciebie ogrodzenie lub wiatę – wyjątkowe, niezawodne, na lata.